21 / Червень, 2023

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земельних ділянок усіх категорій та форм власності в межах території територіальної громади (або її частини).

Відповідний функціонал розроблено на виконання вимог нової Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1147.

Звертаємо увагу органів місцевого самоврядування, які розробили документацію з нормативної грошової оцінки земель за новою Методикою на паперових носіях, тепер є можливість завершити процес внесення таких відомостей в електронному вигляді.

Після внесення відомостей про розроблену нормативно грошовому оцінку земель до бази Державного земельного кадастру, формування та видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території територіальної громади (або її частини) здійснюватиметься в автоматичному режимі.

Нагадаємо, що внесення таких відомостей здійснюється сертифікованими інженерами через електронні сервіси Держгеокадастру (розробниками такої документації).

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)