30 / Серпень, 2023

25 серпня 2023 року відбувся Перший форум спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі у рамках реалізації експериментального проєкту від Міністерства внутрішніх справ України «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».

Участь у форумі взяв експерт Асоціації міст України з питань освіти Владислав Ковальов. Під час виступу в панельній дискусії на тему «Досягнення та проблеми у реалізації експериментального проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі»» розповів про наступне:

  • різницю у можливостях громад, щодо організації роботи такого спеціаліста;
  • про виклики, які існують для таких спеціалістів у найближчий час. А саме, критична проблема з укриттями та їх фінансуванням з боку держави. Також про критичну загрозу неможливості забезпечення харчуванням дітей, у зв’язку з набуттям пільгового статусу «дитина, яка постраждала внаслідок бойових дій» та браком коштів в органах місцевого самоврядування.

Завершив свій виступ відповідаючи на питання – «Чим Асоціація міст України може допомогти з впровадженням експериментального проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі»». Розповів про активну участь Асоціації міст України в робочих групах та обговореннях проєкту перед його затвердженням, а також про засідання фахової мережі з питань освіти, яке відбулось 28 червня 2023 року, куди було запрошено Тетяну Дімітрову, спеціалістку із безпеки в освітньому середовищі Ладижинської міська ради, вона презентувала для присутніх громад експериментальний проєкт Міністерства внутрішніх справ України «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)