03 / Жовтень, 2016

Прес-служба Апарату Верховної Ради України інформує, що Верховна Рада України цього тижня розглядатиме питання тематичними блоками. Про це повідомив Голова Верховної Ради України А.Парубій під час засідання Погоджувальної ради голів депутатських фракцій, груп та парламентських комітетів у понеділок, 3 жовтня.

«У нас цього тижня будуть тематичні блоки. Перший блок – по екології, другий – промислова політика і підприємництво, а також у четвер – культура, наука і освіта», - сказав А.Парубій і додав: «Я дуже розраховую на те, що голови комітетів і профільні міністри зможуть дуже детально доопрацювати всі питання, що були винесені комітетом». При цьому Голова Верховної Ради наголосив: «До блоків вносяться лише ті питання, які подають комітети. Відтак, вилучений суб’єктивний фактор».

Разом із тим, А.Парубій зауважив, що «можливо у четвер, за пропозицією Уряду, розглядатимуться зміни до бюджету цього року». Він уточнив, що «це може бути окреме питання, яке доведеться поставити в блок культури, науки і освіти». «Думаю, що це надто важливе питання, і воно стосуватиметься забезпечення армії, поліції, Служби безпеки. Блок національної безпеки і оборони ми зможемо долучити до нашого тематичного дня», - сказав А.Парубій.

Голова українського Парламенту також закликав колег цього тижня затвердити порядок денний 5-ї сесії Верховної Ради України.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)