26 / Січень, 2024

Асоціація міст України запрошує органи місцевого самоврядування взяти участь у Другому загальнонаціональному конкурсі з відкритого урядування.

Мета Конкурсу – ознайомити суспільство, громади, міжнародних партнерів України з надихаючими історіями, успішними прикладами згуртованості та тісної співпраці мешканців і органів місцевого самоврядування, які стануть прикладом для інших, а також підтвердять, що навіть під час воєнного стану муніципалітети працюють для своїх жителів та разом зі своїми жителями.

Переможцями попереднього Конкурсу стали 10 громад в трьох номінаціях, досвід яких представлений в Збірнику «Кращі історії незламності та співдії в громадах під час війни».

Очікуємо на практики та історії успіхів  громад за такими напрямками:

«Залучення молоді» - необхідно продемонструвати, яким чином після 24.02.2022 відбувалася співпраця муніципалітету з молоддю, які нові підходи, засновані на принципах відкритого врядування, було реалізовано, яких результатів досягнуто;

«Громадські простори як майданчики для взаємодії та діалогу» - необхідно продемонструвати, які громадські простори було впроваджено в громаді після 24.02.2022, що вдалося досягти з їх використанням і як це пов’язано з відкритим врядуванням;

«Залучення громадськості до відновленні та розвитку територіальних громад» - потрібно описати як муніципалітет взаємодіяв з інститутами громадянського суспільства, ініціативами та окремими мешканцями у питаннях відновлення та розвитку територіальної громади з акцентом на принципи відкритого врядування.

Ознайомитись з правилами участі можна ТУТ.

Заявку можна заповнити до 16.02.2024 року за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтесь до експертки Асоціації міст України Інни Скляр: i.sklyar@auc.org.ua, +380937721753.

Зверніть увагу!

Заявка має бути подана органом місцевого самоврядування.

Мова заповнення заявки – українська.

Обов’язково до заявки додається 1-3 фото або презентація практики/історії успіху.

Конкурс є дієвим інструментом популяризації ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та сприяння реалізації заходів Плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2023-2025 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 р. №1049-р серед органів місцевого самоврядування.

Конкурс організовано в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, за яким відкрите врядування визначено одним з пріоритетних напрямків співпраці.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)