16 / Червень, 2021
На урядовому порталі оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року № 619-р "Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг". Відповідно до розпорядження 165 громад отримають фінансову допомогу на модернізацію ЦНАПів. Усього розподілено 231 млн грн.
Міністерство цифрової трансформації розробило дашборд для зручного аналізу проєктів-переможців.
 
Відповідно до розподілу:
  • 24 громади, що не мають ЦНАПів, отримають 56,2 млн грн на будівництво та 4,9 млн грн - на обладнання;
  • 19 громад, що трансформують ЦНАП райдержадміністрації у ЦНАП органу місцевого самоврядування, отримають 45,4 млн грн на будівництво та 5,4 млн грн - на обладнання;
  • 122 громади, що прагнуть покращити та осучаснити ЦНАП органу місцевого самоврядування, отримають 81,3 млн грн на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт,  та 37,8 млн грн - на нове обладнання.  
Нагадаємо, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у цьому році розподілялася вперше. До складу комісії з відбору входили представники Мінцифри, всеукраїнських асоціацій, донорських організацій, народні депутати. Розподіл відбувався відповідно до виставлених самими громадами у заявках пріоритетів згідно з Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 249 .

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)