07 / Травень, 2020
7 травня Асоціація міст України провела в Українському кризовому медіа-центрі онлайн-брифінг на тему: «Медицина сьогодні: реформа, епідемія COVID-19, карантин», під час якого відбулася презентація національного дослідження «Охорона здоров`я очима медиків».
Від Асоціації міст України у заході взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. На початку виступу він наголосив, що основний тягар під час пандемії взяло на себе місцеве самоврядування.
Виключно за рахунок місцевого самоврядування ми стримуємо пандемію і медична сфера отримує фінансування за рахунок того, що знімаються кошти з інших важливих джерел: освіти, соціального захисту, ремонту та будівництва доріг тощо, -  сказав О.Слобожан.
Також Виконавчий директор АМУ зазначив, що якби не було організаційно підготовлене місцеве самоврядування, то у країні були б набагато гірші наслідки пандемії.
Окремо О.Слобожан підкреслив, що українські міста і громади уже витратили 2 млрд грн на протидію поширенню коронавірусної інфекції, в той час як жодної копійки, з так званого Стабілізаційного фонду, не отримано.
 
Також участь у брифінгу взяли: Світлана Осташко, аналітик проєкту ПУЛЬС з питань охорони здоров`я, Олександр Позній, директор дослідницької компанії "Актив-груп", Сергій Мазур, Балтський міський голова, Даніель Карабаєв, голова правління Всеукраїнського лікарського товариства,  Іван Сорока, президент Українського медичного клубу, заслужений працівник охорони здоров`я України, Людмила Пасенко, заступник Бориспільського міського голови, Олександр Щур, директор КНП "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування".
 


Нагадаємо, 23 квітня на YouTube-каналі "Інтервізор" відбулася презентація результатів соцілогічного дослідження "Коронавірус очима медпрацівників України", яке провела Асоціація міст України спільно з дослідницькою компанією "Active Group" та Всеукраїнським лікарським товариством. 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)