12 / Жовтень, 2020

У п’ятницю 9 жовтня АМУ, на запрошення Української асоціації освіти дорослих, взяла участь у заході «Цифровізація освіти дорослих: спільні виклики Німеччини і України», що була організована в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, за підтримки Посольства Німеччини у Києві.

Досвід «Народних університетів», що надають освіту для літніх людей, свідчить, що таке навчання сприяє не тільки особистісному розвитку та реалізації тих, хто навчається, а й покращенню на місцях відносин і комунікації  між людьми і владою, що є основою успішного громадянського суспільства, про що поділились учасники дискусії-організатори навчання дорослих з України (м. Суми, м.Львів, м. Київ, м. Полтава) та Німеччини (м. Фрайбург, м. Гессен).
Сьогодні освіта дорослих є однією з частин системи освіти в Україні, а цифровізація освіти дорослих – ключовим фактором участі громадян в активному житті громади та країни в цілому.
Саме дорослі люди є носіями громадянських прав, і навчання їх елементарних навичок користування комп’ютерною технікою в цифрову епоху, коли надання адміністративних послуг, сфера обслуговування та багато інших переходять на онлайн-комунікації – є вкрай необхідним.
Дорослі, які навчаються, активніше беруть участь у житті громади: голосують, стають волонтерами або займають активні позиції в громадах. Освіта дорослих збільшує інновації та продуктивність працівників, підприємців, що робить компанії більш успішними. Саме навчання дорослих допомагає долати цифровий розрив та забезпечує необхідними цифровими компетенціями.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)