25 / Квітень, 2024

18-20 квітня 2024 року відбулись освітні діалоги «Київ-Херсон»: делегація близько 40 освітян з Херсонської області переймала інноваційний досвід міста Києва у сфері освіти.

Олена Фіданян, директорка департаменту освіти і науки КМДА, розповіла про важливість міжрегіональної співпраці освітян і визначну роль проведення освітніх діалогів. Вона також підкреслила особливу підтримку Віталія Кличка, Київського міського голови, щодо удосконалення освітнього процесу, оскільки освіта є однією з найважливіших складових розвитку України.

Борис Сікліцький, депутат Київської міської ради, член Комісії з питань освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради, проінформував про столичну систему управління освітою, а також зазначив про важливість безпеки освітнього середовища, закцентувавши увагу на якісних укриттях у закладах освіти Києва.

Олександр Яцунь, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, розповів про взаємодію між освітянами різних громад та складність організації освітніх заходів під час війни.

Наталя Журженко, начальниця управління освіти Херсонської міської ради, подякувала учасникам заходу за набутий досвід і відзначила практичну користь Освітніх діалогів.

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, презентував роботу Асоціації у сфері освіти за 2023 рік, окреслив досягнення у вирішенні проблемних питань Херсонщини та головні пріоритети на 2024 рік для покращення роботи працівників освіти. Він зазначив, що у 2024 році головним пріоритетом Асоціації міст України у сфері освіти буде робота над реформою старшої школи для врахування інтересів громад.

Такі освітні діалоги відбуваються не вперше: 7-10 лютого 2024 року з метою обміну досвідом Київ відвідали освітяни з Одеської області.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)