13 / Лютий, 2024

 

7-10 лютого 2024 року відбулись «Освітні діалоги Київ-Одеса»: делегація більше 30 освітян з Одеської області переймала інноваційний досвід міста Києва у сфері освіти.

Олена Фіданян, директор Департаменту освіти Київської міської державної адміністрації, організатор заходу, розповіла про важливість обміну досвідом задля розвитку освіти, про особливості навчально-виховного процесу та організації безпечного освітнього простору в Києві.

Олена Буйневич, директор Департаменту освіти Одеської міської ради подякувала за запрошення та розповіла про організацію освітнього процесу в Одесі, враховуючи обстріли та постійні повітряні тривоги.

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, виступив з презентацією звіту про роботу Асоціації у сфері освіти за 2023 рік, досягнення у вирішенні проблемних питань та головні пріоритети на 2024 рік для покращення роботи працівників освіти. «Співпраця між муніципалітетами та їх структурними підрозділами є дуже важливим інструментом для вирішення проблемних питань освітнього процесу, особливо в умовах війни», - наголосив він.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)