05 / Лютий, 2021
3 лютого відбулося засідання парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики. За результатами розгляду питань порядку денного Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України проєкт Закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019 прийняти у другому читанні та в цілому як закон.
Проєкт Закону був схвалений у першому читанні ще 14 листопада 2019 року.
Законопроєкт №2194 є складовою земельної реформи і передбачає позитивні зміни у земельній сфері, зокрема дерегуляцію у сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передачу земель за межами населених пунктів до комунальної власності громад.
Асоціація міст України вітає рішення Комітету та чекає на ухвалення законопроєкту №2194.
 
Джерело інформації - FaceBook заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.
 

Нагадаємо, 30 жовтня Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України Д.Разумкова щодо якнайшвидшого прийняття у другому читанні і в цілому законопроєкту №2194.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)