15 / Жовтень, 2019

10 жовтня 2019 року під час засідання Секції Асоціації міст України з питань освіти, що проходило в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» у м. Одесі, аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова представила досвід Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу. Центр перший в Україні отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України на здійснення післядипломної освіти для осіб з вищою освітою, тобто підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Досвід м. Тернополя був підготовлений у друкованому вигляді:

У виданні міститься опис основних кроків для одержання ліцензії Міністерства освіти і науки України на здійснення післядипломної освіти для осіб з вищою освітою, а також окремі рекомендації з організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Матеріали рекомендовані керівникам органів управління освітою міст та ОТГ.

Раніше 19-20 вересня 2019 року аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова здійснила робочий візит до м. Тернополя з метою вивчення досвіду з організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників та ознайомилась з основними вимогами до забезпечення цього процесу.

  

  

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)