20 / Жовтень, 2016

19 жовтня 2016 року у Верховні й Раді України відбулось чергове засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти під головуванням Першого заступника голови Комітету О. В. Співаковського.

Розгляд законопроектів, що стосувались діяльності органів місцевого самоврядування, був перенесений на наступне засідання Комітету у зв’язку з відсутністю їхніх авторів.

Окрім інших питань, Комітетом було прийнято рішення «Про затвердження складу робочої групи з підготовки проекту Закону України «Про освіту» (3491-д) до другого читання». Головою робочої групи став Перший заступник голови Комітету О. В. Співаковський, заступником Голови робочої групи Т. Д. Кремінь. До складу робочої групи увійшли фахівці Міністерства освіти і науки України, інших міністерств та експерти з освітніх питань, зокрема аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України, кандидат педагогічних наук Л. А. Мозгова.

Засідання робочої групи розпочнеться після узагальнення Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти всіх пропозицій, що мають бути надіслані заінтересованими сторонами та відповідними фахівцями до п’ятниці 21 жовтня 2016 року до 15:00.

Пропозиції слід надсилати до вказаного часу на адресу: kno@rada.gov.ua

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)