04 / Червень, 2024

28-29 травня у Братиславі відбулася 36-а Асамблея Асоціації міст та громад Словаччини (ZMOS), участь у якій взяли представники Асоціації міст України. Подія зібрала близько 1200 делегатів громад-членів ZMOS.

До складу делегації Асоціації міст України ввійшли:

Богдан Андріїв, Голова Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, Ужгородський міський голова;

Богдан Кирлик, Великоберезнянський селищний голова;

Тетяна Андрусь, Виконавча директорка Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України.

Користуючись нагодою, Тетяна Андрусь вручила Подяку Голови Асоціації міст України Віталія Кличка, висловивши глибоку вдячність голові Асоціації міст та громад Словаччини Йожефу Божіку. Цей символічний жест підкреслив важливість і цінність співпраці між двома асоціаціями.

«Ми щиро вдячні нашим словацьким партнерам за плідну співпрацю і підтримку. Ваш вклад у спільний проєкт є неоціненним, і ми висловлюємо надію на подальше поглиблення наших відносин та реалізацію нових спільних ініціатив», –  зазначила Тетяна Андрусь.

Візит української делегації у Словаччину  – важлива віха розвитку спільного проєкту між Асоціацією міст України та Асоціацією міст та громад Словаччини, який спрямований на зміцнення співпраці та обміні досвідом між громадами обох країн.

 

 

Проєкт «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною - CBC4US» впроваджувала впродовж 2021-2024 років Асоціація міст України спільно з Асоціацією міст та громад Словаччини, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Словацько-європейським культурним товариством «FEMAN». В рамках проєкту представники словацьких, українських та норвезьких муніципалітетів обмінялися інформацією про кращі практики місцевого самоврядування та обговорили важливі питання. Крім того, було розроблено тематичні посібники для представників місцевого самоврядування.

В рамках проєкту CBC4US Асоціація міст та громад Словаччини неодноразово надавала допомогу українським громадам.

Обмін досвідом і знаннями між українськими та словацькими громадами сприяє не лише професійному зростанню, але й зміцненню стратегічного і дружнього партнерства, побудові міцних взаємин між нашими державами.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)