24 / Січень, 2022
За повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках реалізації проекту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» Держгеокадастром протягом 2018 – 2021 років організовано створення (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000 та створення бази топографічних даних на територію України.
Надання доступу користувачам та використання ними Основної державної топографічної карти забезпечить єдину картографічну основу для держателів геопросторових даних на центральному та місцевому рівні (органи місцевого самоврядування). Це дозволить уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних та їх інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних. 
Крім цього, у майбутньому Держгеокадастром передбачається організація топографічного моніторингу зазначеної карти, що дасть можливість використовувати її як надійне, офіційне, державне джерело топографічних даних для всієї території України, у тому числі для територіальних громад.
 
27 січня 2022 року о 10:00 Мінагрополітики та Держгеокадастр проведуть ZOOM-конференцію на тему "Роль та місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних". 
Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, долучитися до онлайн-заходу (за посиланням)
 
Під час проведення ZOOM-конференції будуть презентовані особливості створення та оновлення Основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування у майбутньому.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)