11 / Вересень, 2023

05 вересня 2023 року відбулося засідання фахової мережі з питань освіти в Херсонській області, організоване Асоціацією міст України.

Спільно з представниками Міністерства освіти і науки України фахівці муніципалітетів обговорили проблемні питання у сфері освіти окупованих та деокупованих громад Херсонської області.

Участь у заході взяли понад 80 представників органів місцевого самоврядування: заступники сільських, селищних, міських голів, керівники виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та представники Міністерства освіти і науки України, обласної військової адміністрації.
Мета зустрічі: визначення шляхів вирішення проблемних питань у сфері освіти.

На зустрічі обговорювались наступні питання:
1. Відбудова закладів освіти на території області.
2. Субвенції та інші джерела для розбудови мережі укриттів у закладах освіти.
3. Державні політики щодо кадрового потенціалу закладів освіти на території області та політики щодо учнівського контингенту.
4. Питання оплати праці працівникам освіти.

В результаті обговорення отриманні чіткі відповіді щодо питань безпеки та відновлення закладів освіти, лишилось відкритим питання працевлаштування/переведення вчителів. Домовились про напрацювання спільних пропозицій до КЗпП, а також про наступні зустрічі з Міністерством освіти і науки України для вирішення існуючих проблем в сфері освіти.

Відео засідання можна отримати у Херсонському Регіональному відділенні Асоціації міст України.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)