28 / Березень, 2023
30 березня 2023 року Асоціація міст України спільно з Факультетом землевпорядкування НУБІП / NULES та ГО "Асоціація фахівців землеустрою України" запрошує обговорити проблеми вибору земельних ділянок для тимчасового зберігання відходів від руйнувань внаслідок бойових дій, визначити проблеми та шляхи їх вирішення на рівні законодавств та розглянути наявні практики на прикладі конкретних громад.
 Планується розглянути такі питання:
  • Які відходи утворюються під час бойових дій і який їх склад? Чим вони відрізняються від будівельних відходів? Які перспективи їх переробки?
  • Як вибирати ділянки для розміщення тимчасових звалищ будівельних відходів, що утворені внаслідок бойових дій, і чому звичайні звалища не є варіантом?
  • Як обґрунтувати місце розміщення нового тимчасового звалища за "спрощеними" процедурами? Як оцінити вплив тимчасового звалища будівельних відходів на довкілля та прилеглу забудову?
  • Які перспективи рекультивації тимчасових звалищ будівельного сміття, що утворені внаслідок бойових дій, та як вони можуть бути використані в майбутньому?
Час вебінару: 10:00 - 11:30.
Посилання на підключення тут. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)