12 / Травень, 2020
 
Продовжується реалізація проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується АМУ спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» в Южненській міській та Коблівській сільській громадах.
12 травня пройшли перші ОНЛАЙН – засідання в Южненській міській та Коблівській сільській громадах
В місті Южному онлайн-засідання відкрила заступниця Южненського міського голови Шегида Лариса Георгіївна, яка у вступному слові зазначила, що проєкт Меморандуму про співпрацю, до підписання якого поступово підходять громади сприятиме налагодженню ефективного партнерства та конкретних форм співпраці Южненської міської та Коблівської сільської рад.
Онлай – засідання у Коблівській сільскій раді відкрила секретар сільської ради  Талоха Світлана Аркадіївна, яка зазначила, що даний проєкт Меморандуму допоможе сільській громаді вирішити багато спільних проблем із Южненською міською радою. Це і місцевий економічний і соціальний розвиток та розвиток навколишнього середовища, вирішення спільних питань житлово-комунального господарства.
Експерт проєкту Людмила Євсєєва презентувала присутнім соціально-економічну довідку Южненської міської та Коблівської сільської громади та представила присутнім проєкт Меморандуму про співробітництво Южненської міської та Коблівської сільської рад, після чого відбулися обговорення його тексту.
Федосєєв Сергій Миколайович, заступник голови правління   Агенції місцевого розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади зазначив наступне: «Ми погоджуємо проєкт Меморандуму і бачимо, що цей рамковий документ забезпечить нам можливість розробляти спільні проєкти співробітництва і не один. А можливості долучення до Меморандуму інших суб’єктів співробітництва – розширить наші спільні ресурси для вирішення питань Южненсько-Коблівського субрегіону»
Далі Євсєєва Людмила Степанівна запросила учасників обговорити можливі форми співробітництва.
На завершення перших онлайн-засідань  було визначено домашнє завдання:
1.Внести корективи в презентацію соціально-економічних довідок Южненської міської та Коблівської сільської територіальних громад.
2.Погодити проєкт Меморандуму про співробітництво між Южненською міською та Коблівською сільською територіальними громадами із зауваженнями.
3.Наступне засідання провести до 18 травня 2020 року
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)