07 / Березень, 2022

Міністерство освіти і науки України  у звязку із введенням воєнного стану рекомендувало тимчасово зупинити освітній процес у закладах освіти з 24 лютого 2022 року.
У зв‘язку з тим у частині регіонів України зберігається реальна загроза для життя і здоров‘я мирних мешканців МОН  рекомендує організувати роботу закладів освіти в залежності від конкретної ситуації: 
- тимчасове призупинення освітнього процесу (виконання працівниками закладів освіти заходів, та завдань що визначенні військово-цивільною адміністрацією;
- організація освітнього процесу за дистанційною або змішаною формами навчання (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією). Для школярів з числа внутрішньо переміщених осіб навчання також може бути організовано за заявою одного з батьків.
Під час організації освітнього процесу Міністерство освіти і науки України рекомендує використовувати наявні освітні платформи та просить місцеві органи управління освітою поширювати зазначену інформацію і допомогти організувати дистанційну форму навчання учням з числа внутрішньо переміщених осіб. 
Також МОН звертає увагу на необхідність підтримки дітей з особливими освітніми потребами і, за можливості,  надання їм корекційних послуг.
Асоціація міст України та МОН висловлюють щиру повагу згуртованості освітян і усіх працівників закладів освіти, які організували в закладах прихисток  численим мирним жителям України,  змушеним покинути домівки через військові дії російської федерації на території України.
Лист МОН

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)