31 / Травень, 2019
30-31 травня у Чернігові проходить засідання Секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку на тему «Місцевий економічний розвиток: ключі до самодостатності громад». Захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України.
Учасники – близько 30 голів міст, ОТГ, їх заступників та керівників міський управлінь з питань економічного розвитку з 13 областей України.
Сьогодні, 31 травня, робота Секції продовжується. Представники органів місцевого самоврядування знайомлюються з діяльністю місцевих підприємств.
Спочатку вони відвідали ТОВ «ПЕТ Технолоджис Україна», що займається розробкою та виробництвом видувного обладнання й видувних форм для виготовлення ПЕТ-тари та експортує свою продукцію до 54 країн світу.
Також учасники Секції вивчали досвід роботи підприємства «Ризький Хліб», де ознайомилися з технологією випікання бездріжжового хліба. Зокрема, побували в хлібнему цеху, де вся робота виконується вручну.
 
Нагадаємо, під час першого дня Секції учасники обговорили проекти нормативно-правових актів та спільно напрацювали пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства у сфері місцевого економічного розвитку (читати більше).
  
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)