30 / Жовтень, 2023

 

Олег Стогній, Роменський міський голова (Сумська область), та Сара Беттінеллі, мер  міста Інверуно (Італія), підписали Угоду про співробітництво і партнерство.

Угода має на меті налагодити співпрацю між Роменською міською територіальною громадою та муніципалітетом міста Інверуно за такими напрямками:

- економіка, транспорт, інфраструктура, житлово-комунальне господарство та бізнес;

- спорт, туризм, культура, освіта, охорона здоров’я;

- молодіжна політика, реабілітація дітей з вадами розвитку, інтеграція молоді в Європейський простір;

- соціальна політика;

- муніципальні послуги;

- державне управління та безпека;

- охорона навколишнього середовища;

- обмін досвідом та навчання фахівців. 

Громади-партнерки планують втілювати спільні проєкти, спрямовані на покращення умов життя мешканців та промоцію взаємних контактів.

Олег Стогній зазначив, що підписана Угода розкриває перед Роменською громадою нові можливості щодо розвитку багатьох сфер життєдіяльності. Підтримка муніципалітетів зарубіжних країн під час війни має вкрай важливе значення, тож задекларовані наміри мають підтвердитися реальними справами в майбутньому.

«Щиро дякуємо Асоціації міст України за постійну підтримку та реалізацію вкрай важливих для життєдіяльності Роменської громади проєктів. Сьогодні ваша підтримка є надважливою для нас та всиляє віру, що спільними зусиллями ми зробимо Україну успішним символом перемоги свободи та гідності в світі!», - наголошують у Роменській міський територіальній громаді.

Таке партнерство стало результатом низки підготовчих заходів, зокрема, онлайн-зустрічі, навчального візиту делегації Асоціації міст України до Італії та онлайн-форуму солідарності, організованих Асоціацією міст України та Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) у межах Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)