02 / Жовтень, 2018
27-28 вересня у Полтаві проходила Секція АМУ з питань земельних ресурсів та комунального майна. Захід організовано в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.
Директор Аналітичного центру Асоціації міст України Ярослав Рабошук та аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України з питань земельних відносин Тетяна Медвецька дали коментарі для Інформагенції «Інформ Бюро»:
 
 «На Секцію Асоціації міст України з питань земельних ресурсів запрошені керівники управлінь і відділів земельних ресурсів, які у своїх містах безпосередньо управляють таким важливим ресурсом як земля. Є представники з усіх куточків України, здебільшого обласних центрів – це і Чернівці, і Луцьк, Львів, Харків, Дніпро та інші міста», - відзначив Ярослав Рабошук.
 
 «Ми хотіли б поспілкуватися з керівниками відділів земельних відносин про певні робочі моменти, почути про проблеми, які виникають у їх роботі. Асоціація міст України активно долучається до всієї проблематики, узагальнює її і надає Уряду пропозиції, висновки до законопроектів, висловлює бачення міст. Ми є вухами, які чують міста, активно працюємо і долучаємося до їх роботи», - наголосила Тетяна Медвецька.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)