08 / Липень, 2024

Переміщення КНП «Селидівська центральна міська лікарня» з Селидова, Донецька область,  до Миколаївки, Одеська область, обговорили 3 липня 2024 року у місті Березівка, Одеська область.
 
У зустрічі взяли участь:
Валерій Григораш, Березівський міський голова, Одеська область,
Віктор Купченко, Миколаївський селищний голова, Одеська область;
Тамара Астахова, Виконавча директорка Одеського РВ Асоціації міст України;
Вікторія Придатко, Виконавча директорка Донецького РВ Асоціації міст України;
Геворг Бзнуні, Генеральний директор Березівської центральної міської лікарні.

«Першочергове – врятувати життя людей, а ми вже на місці зробимо все, щоб вони почувалися якнайкраще», - поділився Миколаївський міський голова Віктор Купченко.

Миколаївська громада виділила в оренду свої комунальні приміщення для розміщення, монтажу медичного обладнання та розселення родин співробітників лікарні. Працюватимуть медики в лікарні Миколаївки, що відноситься до мережі кластерної Березівської центральної міської лікарні.

«На наші запити щодо евакуації Селидівської міської лікарні відгукнулися виконавчі дирекції Полтавського, Чернігівського та Одеського регіональних відділень Асоціації міст України. Після з’ясування можливого місця розташування та умов прийому, керівництво лікарні прийняло рішення переїжджати до селища Миколаївка Березівського району Одеської області. У співпраці з Одеським РВ ми домовилися про евакуацію медичного обладнання, персоналу лікарні та членів родин медиків. Сьогодні продовжуємо брати участь в обговоренні питань розміщення підрозділів, обладнання медзакладу на базі місцевої лікарні, розселення і допомоги евакуйованим співробітникам», - розповіла Вікторія Придатко.

 

Загалом з Донеччини на Одещину планують переміститися 120 осіб: співробітники лікарні та їхні родини. 

«До нас звернулись колеги з Донецького відділення Асоціації міст України з проханням допомогти в супроводі і переїзді Селидівської лікарні. Разом з головами одеських громад робимо все можливе, щоб допомогти людям облаштуватися», - поділилась Тамара Астахова.

Лікарі та медперсонал Селидівської міської лікарні планують продовжити працювати у своєму складі на території Миколаївської громади, адже мають укладені пакети з НСЗУ, частина з них може розпочати роботу в Березівській центральній міській лікарні.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)