29 / Листопад, 2016

22-23 листопада 2016 року у місті Івано-Франківську в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, проводився форум місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги».

В рамках форуму 22 листопада 2016 року відбулося засідання секторальної робочої групи «Адміністративні послуги». На засіданні були присутні заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Соловей Ю.І., представники Міністерства юстиції України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, понад 70 учасників з усіх областей, представники органів місцевого самоврядування, які представляють об’єднані територіальні громад, інші учасники. Головував на засіданні секторальної робочої групи керівник Центру надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська Питель Б.В.

На засіданні виступили та відповіли на запитання керівник Центру надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська Питель Б.В., заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Соловей Ю.І., заступник директора Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Реун А.М., представник управління розвитку адміністративних послуг Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Маценко М.М.

На засіданні була презентована секторальна стратегія «Електронне врядування та публічні послуги». Під час обговорення особливу увагу привернули питання розвитку електронних сервісів при надання адміністративних послуг, максимальної передачі адміністративних послуг на рівень ЦНАПів органів місцевого самоврядування та розвитку ЦНАПів органів місцевого самоврядування, які представляють об’єднані територіальні громади. Робочою групою було схвалено за основу представлену секторальну стратегію.

23 листопада 2016 року відбувся візит до Центру надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська. Під час візиту відбулося ознайомлення з матеріально-технічним оснащенням та програмним забезпеченням ЦНАПу, було презентовано здобутки та плани розвитку. Керівник Центру надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська Питель Б.В. відповів на численні питання учасників заходу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)