14 / Листопад, 2018
Асоціація міст України вітає створення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Тернопіль!
Сьогодні на сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про добровільне приєднання чотирьох сільських територіальних громад – Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Кобзарівської до територіальної громади обласного центру та міста обласного значення Тернопіль.
Отже, Тернопіль пройшов всі етапи та завершив процедуру приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Тернопіль - третій обласний центр в Україні, який утворив ОТГ.
Консультативну допомогу у проходженні всіх етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Тернопільському регіональному відділенні АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Наразі утворено 18 територіальних громад, центрами яких є міста обласного значення. Серед них і громада з центром у м.Бережани (Тернопільська область), але рішення про її створення набуде чинності після внесення змін до Перспективного плану області.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)