23 / Грудень, 2016

      22 грудня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулось засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону «Про освіту» (реєстр. № 3491-д від 04.04.2016; народні депутати України) під головуванням помічника-консультанта народного депутата Олександра Співаковського, експерта Реанімаційного пакету реформ (група освіта-наука) Олени Панич та співголовуванням заступника завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олени Козієвської.

     До роботи було залучено науковців, представників Міністерства освіти і науки України, професійно-технічних та інших навчальних закладів та експертів у галузі. Участь у засіданні робочої груп взяв заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров. Від Асоціації міст України участь взяла аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Людмила Мозгова.

      Розпочато доопрацювання ІІ розділу законопроекту.

     До роботи групи долучився Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, народний депутат України Володимир Співаковський, який закликав усіх дотримуватись домовленостей, згідно з якими готувалась редакція законопроекту, прийнятого за основу.

Центр аналізу та розробки законодавства АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)