17 / Січень, 2017

      17 січня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулось засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону «Про освіту» (реєстр. № 3491-д від 04.04.2016; народні депутати України) під головуванням помічника-консультанта народного депутата Олександра Співаковського, експерта Реанімаційного пакету реформ (група освіта-наука) Олени Панич та співголовуванням заступника завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олени Козієвської.

     До роботи було залучено науковців, представників Міністерства освіти і науки України, професійно-технічних та інших навчальних закладів та експертів у галузі. Участь у засіданні робочої груп взяв Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець. Від Асоціації міст України участь взяла аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Людмила Мозгова. Завершено редагування 26-27 статей законопроекту, розпочато роботу над 28 статтею.

      Завдяки позиції АМУ відхилено норму щодо затвердження статутів, програм розвитку закладів освіти виключно радами, що є засновниками, оскільки це спричинить бюрократичні перепони та нефахову експертизу документів.

Центр аналізу та розробки законодавства АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)