24 / Квітень, 2023

21 квітня 2023 року Асоціація міст України спільно з Prozorro.Продажі провели у Вінниці тренінг «Як придбати або продати майно на Прозорро.Продажі. Інвестиційне меню від Вінниці».

Учасники тренінгу отримали відповіді на питання:

- якими активами володіє Вінниця (нерухомість, земельні ділянки тощо) та коли ці обʼєкти зʼявляться на державних онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі;

- як місцевий чи релокований бізнес можуть взяти участь в онлайн-аукціонах;

- які можливості для підприємців відкривають прозорі торги.

Андрій Маркевич, керівник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, поінформував про приватизацію об'єктів державної власності та промо-об'єкти у Вінницькій області.

Андрій Петров, Директор департаменту комунального майна, та Яніна Гавриш, заступниця начальника відділу Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради, розповіли про активи, якими володіє місто, зокрема, нерухомість, земельні ділянки, та коли ці обʼєкти зʼявляться на державних онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі.

Сергій Бут, експерт Прозорро.Продажі, повідомив про можливості прозорих торгів для підприємців та змогу взяти участь в онлайн-аукціонах, як за ринковими цінами продавати чи здавати в оренду земельні ділянки, техніку, корпоративні вживані авто, брухт та інше майно.

Тетяна Медвецька, експертка Асоціації міст України із земельних питань та комунального майна, модераторка заходу, зазначила, що тренінг проведено в межах Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та ДП «Прозорро Продажі» щодо побудови в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна і земельних ділянок комунальної власності. Вона наголосила, що наразі дано старт першого інвестиційного хабу у м.Вінниця у сфері розпорядження землею та майном, який допомагає у співпраці з бізнесом та пошуку нових інвесторів.

Під час заходу підприємці дізнались про алгоритм участі в онлайн-аукціонах місцевого та релокованого бізнесу, що дозволить залучити кошти для розвитку, розширення підприємств чи їх повоєнного відновлення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)