11 / Січень, 2017

     Сьогодні на засіданні Уряду прийнято постанову «Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту». Цим документом приведено до відповідності частину пʼяту статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту» та Переліку документів про загальну середню та професійну освіту державного зразка і додатків до них, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року № 645, із змінами.

   Відтепер стало можливим виготовлення за кошти Державного бюджету бланків додатків до свідоцтва про базову середню освіту за спеціальною програмою для випускників із порушенням розумового розвитку та довідки про закінчення повного курсу навчання за спеціальної програмою для учнів з помірною розумовою відсталістю. Асоціація міст України підтримала прийняття цього документа.

      Для довідки: за інформацією Міністерства освіти і науки України, у 2017 році в Україні 2836 випускників із порушенням розумового розвитку. На виготовлення їм документів про освіту буде виділено з Державного бюджету 5,4 тис. грн.

Центр аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)