27 / Вересень, 2016

27 вересня 2016 року на своєму засіданні Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з метою унормувати питання отримання документів про освіту учнями із числа дітей із порушеннями розумового розвитку в інклюзивних та спеціальних класах загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-реабілітаційних центрів. Цим нормативно-правовим документом конкретизовано категорії дітей, які отримують відповідні документи про освіту (діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, тощо). На виготовлення документів відповідно до пояснювальної записки Міністерства освіти і науки України із державного бюджету місцевим бюджетам буде перераховано кошти у розмірі 76572 грн.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, понад 8 тис. дітей, які мали порушення розумового розвитку, навчались у загальноосвітніх навчальних закладах.

Прийнявши постанову, Уряд забезпечив можливість таким дітям навчатись не лише у спеціальних школах (школах-інтернатах), але й інших типах загальноосвітніх навчальних закладів.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)