13 / Серпень, 2020

На засіданні Уряду 12 серпня 2020 року було прийняте розпорядження "Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №728", ознайомитися з проєктом якого можна за посиланням. Відповідно до розпорядження, Соколівська територіальна громада (Соколівська, Бузівська, Безпечнівська, Зеленорізька, Конельська, Конельсько-Попівська, Конельсько-Хутірська, Острожанська) була віднесена до складу Жашківської територіальної громади.

Таким чином, кількість територіальних громад у Черкаській області зменшилася на 1 територіальну громаду і відтепер становитиме 66, а загальна кількість територіальних громад по Україні становитиме 1469.
Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 травня 2020 р. №541-р «Про затвердження перспективних планів формування територій громад Черкаської області» було затверджено Бузівську територіальну громаду з адміністративним центром в с.Бузівка у складі: Соколівська, Безпечнівська, Зеленорізька, Конельська, Конельсько-Попівська, Конельсько-Хутірська, Острожанська територіальні громади. А відповідно до розпорядження Кабміну від 12 червня 2020 р. №728-р «Про затвердження адміністративних центрів та територій територіальних громад Черкаської області» адміністративним центром вже було визначене с.Соколівка. У постанові Верховної Ради «Про утворення та ліквідацію районів» ні Бузівської, ні Соколівської територіальної громади не передбачено, тобто не віднесено до жодного району. Втім, 8 серпня 2020 року ЦВК призначила перші місцеві вибори у Соколівській територіальній громаді. При цьому, в постанові ЦВК Соколівська територіальна громада також не віднесена до жодного району.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)