25 / Вересень, 2020
23 вересня на засіданні Уряду ухвалено постанову «Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України (ознайомитись з проєктом можна за посиланням).  Даними змінами Мінцифрі надано повноваження щодо сприяння розвитку мережі ЦНАПів, а також формування пропозицій щодо надання державної підтримки, у тому числі фінансової, такому розвитку. 
Асоціація міст України вітає такі зміни. Для реалізації амбітної цілі - створення ЦНАПів у кожній територіальної громаді необхідні фінансові ресурси, що забезпечить можливість надання якісних послуг. Нагадаємо, що у проєкті закону "Про державний бюджет на 2021 рік" №4000 вперше передбачено субвенцію на розвиток мережі ЦНАП у сумі  489,8 млн грн нової субвенції на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Нагадауємо, АМУ  звертає увагу на необхідність передбачення у держбюджеті не менше 2,9 млрд грн субвенції на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)