22 / Червень, 2021
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи у співпраці з Асоціацією міст України запрошує громади взяти участь в опитуванні щодо ініціатив з відкритого врядування.
Такою ініціативою може бути будь-яка практика, проєкт, програма чи захід, які сприяють прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування, а також участі громадян у питаннях місцевого самоврядування.
Мета опитуванняскласти огляд ініціатив та підходів до відкритого врядування в Україні та визначити потреби та виклики органів місцевого самоврядування у їх реалізації. Тому в опитувальнику є запитання про наявні та заплановані ініціативи із прозорості та залучення громадян, їх впровадження, оцінку викликів  та плани на майбутнє.
Описи поточних ініціатив, інформація про потреби та рекомендації, зібрані в рамках цього опитування, ляжуть в основу майбутніх пріоритетів Конгресу у співпраці з представниками органів місцевого самоврядування для сприяння розбудові інклюзивного, підзвітного, прозорого та орієнтованого на громадян місцевого самоврядування.
Для участі в опитуванні  необхідно до 23 червня заповнити форму за посиланням 
Майте на увазі, що у разі закриття сторінки опитувальника до відправки, попередні відповіді не збережуться. Переконайтеся, що всі відповіді надані і форму успішно надіслано. 
 
Стислий виклад звіту про опитування буде доступний громадськості, а також використовуватиметься Асоціацією міст України для популяризації та розвитку відкритого врядування в Україні.
 
Контакти для звернень у разі виникнення запитань: 
►Асоціація міст України:
Інна Скляр i.sklyar@auc.org.ua
►Дослідниці:
Оксана Гус oksanahuss@gmail.com, Олександра Койдель olkeudel@gmail.com
►Офіс Ради Європи в Україні:
Світлана Грищенко svitlana.gryshchenko@coe.int

Опитування проводиться в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)