12 / Серпень, 2019
Асоціація міст України проводить опитування серед органів місцевого самоврядування щодо створення інституту зберігача. Основна мета - врахування позицій органів місцевого самоврядування та напрацювання пропозицій щодо внесення змін у законодавство.
Взяти участь у опитуванні можна перейшовши за посиланням.
Відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 24 травня 2001 року № 127 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018 року № 186), зберігач – це юридична особа публічного права, яка здійснює зберігання інвентаризаційної справи за місцем розташування об’єкта нерухомого майна. Зберігач не проводить роботи з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.
Дана Інструкція набрала чинності 22.06.2019 року. На даний час органи місцевого самоврядування по-різному підходять до її реалізації в частині створення зберігача. З наявної інформації основні форми: покладання обов'язків на комунальне підприємство (вже існуюче) чи на окрему посадову особу.
 
Також нагадуємо, що 27 серпня 2019 року з 11.00 до 16.00  проводиться безкоштовний всеукраїнський вебінар щодо нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна за участі представників Мінрегіону, підприємств галузі, а також членів та експертів Громадської ради при Мінрегіоні.
Для участі у вебінарі необхідно завчасно пройти онлайн-реєстрацію на сайті
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)