11 / Липень, 2017

До порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання Верховної Ради України включено розгляд доопрацьованого у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти до другого читання проекту Закону «Про освіту» (№ 3491-д).
Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський на сторінці у Facebook зауважив про значимість цього Закону: "Цей законопроект визначатиме освітнє майбутнє України у найближчі 20-25 років та встановлює низку фундаментальних норм, завдяки яким відбудеться формування нового освітнього простору нашої держави. Ключовим меседжем нового Закону є розширення можливостей для головних суб'єктів освітньої галузі: для учня, для вчителя, для викладача, для шкіл та університетів. Ми маємо визначитись, чи будемо ми сьогодні закладати основу для цього розвитку, чи залишатимемося у старій архаїчній системі. Тому я глибоко переконаний, що ми, як парламентарі, повинні докласти усіх зусиль, щоб вже 1 вересня цього року наші діти пішли до школи з новим законом "Про освіту". 
Асоціація міст України брала участь у підготовці цього нормативно-правового акта до другого читання й очікує на прийняття його Верховною Радою України в цілому як Закон. "Новий Закон "Про освіту" уточнює не лише повноваження органів місцевого самоврядування у сфері освіти, а й закладає норми, що сприятимуть значному фінансуванню галузі, підвищенню соціального статусу педагога, створенню умов, що забезпечать високий рівень якості освіти", - зазначила аналітик Асоціації міст України з питань освіти Людмила Мозгова. 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)