18 / Лютий, 2022

5 лютого Верховна Рада України прийняла зміни до Бюджетного кодексу, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів» №5719 від 01.07.2021.
Прийнятим Законом (проект №5719) внесено зміни до статті 89, якими врегульовано фінансування ліцеїв у громадах із населенням менше 50 тисяч осіб: «у частині першій статті 89 у пункті 2: в абзаці другому підпункту «б» слова і цифри «міська рада з населенням більше 50 тисяч» замінити словами «міська, селищна, сільська рада»;». Тепер повноваження щодо фінансування ліцеїв надано усім громадам, незалежно від кількості населення. 


Нагадаємо, раніше АМУ зверталась з приводу наявної проблематики щодо фінансування ліцеїв до Міністерства освіти та науки України та до Міністерства фінансів України. Також АМУ зверталась до Парламентських комітетів з питань освіти та з питань бюджету щодо підтримки законопроектів, які містить відповідні пропозиції щодо врегулювання питання.

Аналітичний центр АМУ 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)