16 / Листопад, 2023

10 листопада 2023 року Асоціація міст України за підтримки Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи провела консультацію для представників муніципалітетів щодо подачі заявок на участь у відборі нових учасників міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local).

Раніше переможцями Програми «OGP Local» в Україні вже стали громади Вінниці, Тернополя та Хмельницького.

Міжнародна програма «Відкритий Уряд – місцевий рівень»  сприяє у впровадженні амбітних проєктів відкритого урядування із залученням інститутів громадянського суспільства.

 

Переможці отримують:

- можливість впроваджувати нові інструменти відкритого врядування, 

- менторську підтримку від міжнародної спільноти,

- можливість участі в міжнародних обмінах і популяризувати свою громаду й всю Україну.

 

Консультації відбулись з метою допомоги громадам стати частиною Програми, якісно заповнивши заявки на участь у відборі нових учасників.

Для участі в заході зареєструвались 181 представник органів місцевого самоврядування, які попередньо надіслали більше 100 запитань.

Світлана Грищенко, керівник проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», розповіла про міжнародну ініціативу OGP Local, про важливість використання інструментів відкритого урядування в діяльності органів місцевого самоврядування, можливості долучення до даної ініціативи та подальші кроки її переможців.

Інна Скляр, експертка з відкритого урядування Асоціації міст України, надала учасникам покроковий алгоритм подачі заявки, відповіла на найпоширеніші запитання й закликала учасників зважено підходити до заповнення заявки та вибору партнерів.

Отримати відеозапис заходу та інформацію щодо подачі заявок на OGP Local можна за зверненням на електронну пошту i.sklyar@auc.org.ua

Для долучення муніципалітетів до міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local) необхідно подати заявку до 12 січня 2024 року.

Консультація була організована Асоціацією міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи  в рамках проєкту «Посилення спроможності місцевої влади реагувати на потреби громадян під час відновлення» та на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Партнерством «Відкритий Уряд», Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Асоціацією міст України.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)