25 / Жовтень, 2023

24 жовтня 2023 року Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України, представила позицію Асоціації міст України під час Форуму «Відбудова України через синергію університетів та територіальних громад», що відбувся у м. Київ.

На Форумі був представлений Альянс українських університетів, до якого входять шість закладів вищої освіти - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київська школа економіки, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне, Сумський державний університет та Український католицький університет м. Львів, що розпочав проєкт щодо посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами.

Оксана Продан назвала перелік існуючих напрямків співпраці муніципалітетів з вищими навчальними закладами, навела конкретні приклади такої співпраці та розказала про досвід Асоціації міст України співдії з університетами. Відмітила також важливість об’єднання в Альянс саме університетів, а не посадових осіб, - так само, як в Асоціацію міст України об’єднані громади.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)