06 / Вересень, 2023

6 вересня 2023 року відбулася друга навчальна онлайн-зустріч з вирішення проблемних питань у сфері публічних закупівель, в якій взяли участь сільські, селищні, міські голови, їх профільні заступники, представники Міністерства економіки України.

Під час зустрічі учасники обговорили комплексні підходи і можливості сучасних інструментів закупівель та проблемні питання органів місцевого самоврядування у сфері публічних закупівель й пропозиції щодо їх вирішення.

Надія Бігун, Заступник Міністра економіки України розповіла про форми організації публічних закупівель, які існують, їх плюси і мінуси, чому важливо окремо виділяти функції закупівель, а також про функцію закупівель в організації – централізація бюджетів або компетенцій.

Марина Трепова, тренер, консультант, директор компанії IPSM (International Procurement & Supply Management) поділилася досвідом стратегічного управління постачальниками: управління постачальниками і управління взаємовідносинами з постачальниками (SRM), який є дуже важливим інструментом закупівельників, розповіла про елементи SRM та Категорійний менеджмент – як працює в публічних закупівлях інших країн.

За результатами зустрічі було сформовано перелік проблемних питань органів місцевого самоврядування у сфері публічних закупівель, створено передумови необхідності впровадження змін у публічних закупівлях  та обговорено пропозиції щодо їх вирішення.

Наталія Рябцева, експертка Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку, модераторка заходу, анонсувала наступну зустріч 13 вересня 2023 року.

Діалоговий захід з вирішення проблемних питань у сфері публічних закупівель, організований Асоціацією міст України спільно з Міністерством економіки України, Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України та компанією IPSM, відбувся у межах Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)