29 / Травень, 2023

26 травня 2023 року Асоціація міст України провела перший семінар в рамках програми супроводу територіальних громад у процесах відновлення.

Тетяна Мельник, експерт з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України, розповіла про нормативно-правове забезпечення планування відновлення територіальних громад, його основні етапи та особливості.

Також Тетяна Мельник зупинилась на актуальних питаннях організації роботи органів місцевого самоврядування щодо надання компенсації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 року № 381, якою затверджено Порядок надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”.

На чисельні запити представників органів місцевого самоврядування, які не мали можливості під'єднатися до семінару 26 травня 2023 року, його відеозапис буде направлено на офіційні пошти громад.

Програма супроводу територіальних громад у їх відновленні буде продовжуватись, незабаром відбудеться наступний семінар щодо нормативно-правового забезпечення процесів відбудови, компенсації та відновлення.

Запрошуємо слідкувати за анонсами на сайті та на сторінках соціальних мереж Асоціації міст України:

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)