03 / Жовтень, 2019
Асоціація міст України вітає місто Вінницю, що єдине від України ввійшло у двадцятку міст світу, які стали фіналістами міжнародного конкурсу кращих практик, спрямованих на покращення життя дітей та молоді. Цей конкурс проводить ЮНІСЕФ в рамках Всесвітньої ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді"
ІІ тур конкурсу передбачає онлайн-голосування.
Проголосувати за вінницьку ініціативу можна тут.
Відеоролик Вінниці поданий у І-й категорії. При голосуванні потрібно вибрати відео та вказати назву міста і країни, де проживаєте (можна українською, а можна англійською мовами).
АМУ запрошує громади до голосування, щоб допомогти нашій країні здобути цю перемогу! Також просимо сприяння у розповсюдженні посилання на сторінку голосування серед якомога більшої кількості учнів, батьків, учителів!

Нагадаємо, 29 березня 2018 року в Будинку Уряду України відбулося урочисте підписання меморандуму «Громада, дружня до дітей та молоді» між Кабінетом Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Фондом ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА), Асоціацією міст України, низкою громадських організацій. Метою цього Меморандуму є забезпечення співпраці та партнерства між Сторонами у впровадженні програми «Громада, дружня до дітей та молоді». Перед підписанням меморандуму у рамках Проекту ПУЛЬС Асоціація міст України у січні-березні 2018 року провела конкурс серед громад «Міста, дружні до дитини». Метою конкурсу було виявлення кращих ідей та існуючих практик створення дружнього до дітей середовища. Завдяки співпраці Асоціації з ЮНІСЕФ, громади-переможці конкурсу були долучені до перших громад, які повноцінно задіяні у Всесвітній ініціативі ЮНІСЕФ.​

У жовтні 2018 року Асоціація міст України надала пропозиції до цих законопроектів щодо розширення інструменту державної підтримки громад, дружніх до дітей та молоді.

24 вересня під час Дня діалогу з владою у Тернополі Асоціація міст України підписала з ЮНІСЕФ Меморандум про наміри та взаємодію​.

20 березня Уряд схвалив законопроекти, які передбачають підтримку громад, дружніх до дітей та молоді. У розробці цих проектів Закону брала участь АМУ. 

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)