29 / Грудень, 2016

Вельмишановні колеги, очільники органів місцевого самоврядування, працівники департаментів, управлінь та відділів освіти, педагогічна громадо України!

Щиро вітаємо з прийдешнім Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

      Уряд прийняв важливе рішення: підвищити статус педагога у суспільстві, надати йому фінансову підтримку. Зростання заробітної плати стане важливим кроком на шляху до цієї мети. Ми живемо у час реформування галузі освіти. Це складний період, але він необхідний для того, щоб кожна дитина отримала якісні освітні послуги, кожен громадянин мав можливість підвищувати власний професійний рівень, а умови навчальних закладів відповідали цим потребам. Асоціація міст України доклала зусиль, щоб навчальні заклади України в межах громад мали підтримку держави. Не все вдалось, але побудований діалог із владою є запорукою вирішення важливих для галузі питань і надалі. Ми переконані, що збільшений розмір освітньої субвенції, додації для об'єднаних територіальних громад на утримання навчальних закладів, субвенція на здобуття учнями загальної середньої освіти в професійно-технічних навчальних закладах, збереження державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у сфері професійної освіти з 19 спеціальностей та інші здобутки - запорука успішного реформування освіти, а отже, сталого розвитку суспільства та держави. Найочікуванішою подією 2017 року для освітян має стати  прийняття нового Закону України "Про освіту", що визначить правила функціонування галузі. Експерти Асоціації міст України долучені до підготовки цього важливого стратегічного документа. Сподіваємось, що норми цього Закону закладуть підвалини для демократичного розвитку освіти, конкуретної та визнаної у світовому освітньому просторі.

     Нехай Новий 2017 рік стане роком здобутків, професійних перемог та успішної реалізації проектів! І головне - роком добробуту кожної української родини, в якій панують мир, взаємоповага та радість!

З повагою Асоціація міст України та Секція з питань освіти АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)