26 / Липень, 2019
26 липня у Kyiv Smart City Hub відбувся воркшоп з побудови цифрової інфраструктури міст у рамках проекту «Smart Ukraine» на тему «Розумні міста як драйвери розвитку країни». Захід організовано ініціативою Kyiv Smart City та представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, за підтримки КМДА, Асоціації міст України та Центру Розвитку Інновацій. Цей воркшоп – частина освітньо-практичної програми для громад, які впроваджують у своїх громадах проекти «розумного міста».
Учасники: представники українських міст та об’єднаних територіальних громад, які працюють над розбудовою розумної цифрової інфраструктури, КМДА та ініціативи Kyiv Smart City. Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Захід відкрив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров. Він привітав учасників, побажав їм плідної роботи та розповів про проекти, які реалізуються у столиці в рамках ініціативи Kyiv Smart City.
Олександр Слобожан у виступі відзначив: «Головна мета реформи місцевого самоврядування – це забезпечення надання якісних послуг,  незалежно від того, де проживає людина – у маленькому селі чи великому місті. І Smart City – це саме той інструмент, який сприяє покращенню якості послуг. Асоціація міст України об'єднує близько 800 громад і це не лише великі міста, а й маленькі громади. В АМУ діють  фахові секції, які допомагають обмінюватися досвідом, зокрема, у сфері впровадження розумних технологій. Ми ділимося інформацією та досвідом, навчаючись один в одного. Така співпраця дуже важлива, оскільки посилює результат будь-якої реформи». Також Виконавчий директор Асоціації міст України наголосив, що для міст і громад сьогодні вкрай важливо отримувати знання і досвід, які допоможуть їм реалізовувати їм якісні проекти розвитку.
 
Навчання було присвячене таким темам:
  • Електронний квиток: як помістити транспортну систему міста в єдину пластикову картку.
  • Практики успішного використання інструментів е-демократії: Громадський бюджет як можливість трансформації міста.
  • Практики успішного використання інструментів е-демократії: Громадський бюджет як можливість трансформації міста.
  • Kyiv Safe City: вплив комплексної системи відеоспостереження на безпеку  міста. Екскурсія до Центру обробки даних проекту «Безпечна столиця».
  • Внутрішні Е-рішення для органів місцевого самоврядування. Обговорення проекту Дорожньої карти з розвитку електронного урядування в органах місцевого самоврядування.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)