20 / Жовтень, 2016

19 жовтня у Києві відбулися виїзні комітетські слухання з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги. Захід пройшов у Центрі надання адміністративних послуг міста Києва.

У слуханнях взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, експертного і наукового середовища. Асоціацію міст України представляв аналітик Центру аналізу та розробки законодавтсва В.Мягкоход.

В рамках комітетських слухань учасники:

  • заслухали звіти уповноважених центральних органів виконавчої влади про стан виконання положень законодавства України щодо децентралізації надання адміністративних послуг;
  • розглянули інформацію органів місцевого самоврядування, їх провідних асоціацій, представників центрів надання адміністративних послуг;
  • обговорили аналітичні погляди фахівців та експертів у цій сфері щодо проблемних питань у діяльності центрів надання адміністративних послуг та шляхів їх вирішення.  

За результатами слухань було прийнято рекомендації.

Комітетські слухання проведені за сприяння та підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «RADA: підзвітність, відповідальність, демократичність», Програм розвитку ООН в Україні, Проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Дивитися відеозвіт із заходу:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)