21 / Грудень, 2021

20 грудня підбито підсумки першого Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього», інформаційним партнером якого виступила Асоціація міст України.
Метою Конкурсу, присвяченого 75-річчю діяльності ЮНЕСКО, було поширення принципів і цінностей Організації серед дітей та юнацтва, а також виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один до одного і до своєї батьківщини.
На Конкурс надійшли роботи з 42 Асоційованих шкіл ЮНЕСКО з різних куточків України.
Учні 8-11 класів мали можливість позмагатися у творчих здібностях у трьох номінаціях: малюнок, есе та відеофільм. Всього на Конкурсі було представлено 22 відеофільми, 36 есе і 30 малюнків.
Відповідно до рішення журі призерами Конкурсу стали:
Номінація «Відеофільм»:
Перше місце – Паясь Марина, Труш Марія, Гімназія № 191 м. Києва;
Друге місце – Воєводський Максим, Коростіль Олександра, Шоп’як Аліна, Школа № 82 ім. Т.Г.Шевченка м. Києва;
Третє місце – Юлія Хоменко, Перша міська гімназія Черкаської міської ради.
Номінація «Есе»:
Перше місце – Гаценко Ірина, Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області;
Друге місце – Корнієнко Анна, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області;
Третє місце – Пласконіс Анастасія, Львівська української приватна гімназії-Ліцей м.Львова.
Номінація «Малюнок»:
Перше місце – Поліщук Ольга, Ліцей №25 м.Житомира;
Друге місце – Кириченко Анастасія, Броварська гімназія С.І.Олійника;
Третє місце – Барабаш Крістіна, КЗ «Святогірський заклад загальної середньої освіти I-III ступеня Святогірської міської ради» Краматорського району Донецької обл.
Переможці (І місця в  кожній із трьох номінацій) будуть нагороджені – поїздкою до міста Париж (Франція) та матитуть змогу відвідати штаб-квартиру ЮНЕСКО,  ознайомитись з роботою Посольства України у Французькій Республіці та Постійного представництва України при ЮНЕСКО.
Крім того, планується відзначення призерів (ІІ та ІІІ місця в кожній номінації) пам’ятними нагородами від співорганізаторів Конкурсу. Усі учасники отримають іменні сертифікати; переможці, призери та лауреати – дипломи.
Урочисте нагородження переможців та призерів Конкурсу відбудеться наприкінці січня 2022 року.
Після церемонії під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО буде проведено виставку усіх конкурсних робіт.
Організатори Конкурсу висловлюють подяку всім авторам робіт та педагогічним колективам Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за активну участь у Конкурсі та за проявлені творчі таланти!

Довідково: Конкурс організований Національною комісією України у справах ЮНЕСКО, за участі Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Малої академії наук. Інтелектуальна та організаційна підтримка були надані кафедрою ЮНЕСКО «Права людини, мир, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами» в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», кафедрою ЮНЕСКО «Наукова освіта» в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, Координаційною радою Програми «UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО» в Україні та Українським гуманітарним ліцеєм КНУ ім. Тараса Шевченка.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)