23 / Червень, 2022
23 червня пройшла онлайн конференція "Від громади до громади: взаємодопомога на рівні ОМС", організована шведсько-українським проєктом PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні". У заході взяли участь: заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода, директорка директорату Міністерства цифрової трансформації Олеся Цибульська, Славутський міський голова Василь Сидор, в.о Бородянського селищного голови Георгій Єрко, а також представники органів місцевого самоврядування та експерти. Асоціацію міст України на заході представив заступник виконавчого директора АМУ Володимир Мягкоход
У першій панельній дискусії “Передача мобільного ЦНАП зі Славути в Бородянку: виклики та рішення” спікери розповіли про етапи і складнощі на шляху до передачі в оренду мобільного ЦНАПу. Під час заходу було презентовано алгоритм співпраці громад відповідно до Постанови Уряду від 27.05.2022 р. №634 “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану”, а також модельні документи.
 
 
Володимир Мягкоход під час виступу на панельній дискусії «Можливості взаємодопомоги і партнерства для громад України та Європи» зосередив увагу на важливості підтримки громад, зважаючи на їх потреби, не лише сьогодні, а й в найближчому майбутньому. Він зупинився на заходах, які проводить Асоціація міст України для підтримки місцевого самоврядування, серед яких: консультації, круглі столи, діалогові заходи, розробка законодавства. Також В.Мягкоход розповів про онлайн-платформу Cities4Cities, започатковану за сприяння Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, розроблену для підтримки українських міст у пошуку партнерів. Асоціація міст України підтримала ініціативу створення платформи і виступає її партнером. 
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)