18 / Січень, 2017

2016 рік став вирішальним у втіленні в життя реформи децентралізації влади на території Запорізької області. За підсумками року регіон увійшов до 5 кращих областей за показниками ефективності впровадження реформи. Про те, що вдалося зробити офісу реформ Запорізького РВ АМУ в у 2016 і про плани на 2017 рік розповіла для Вільно-NEWS регіональний консультант Асоціації міст України та юрист Маргарита Трипольська

«У 2016 році кількість ОТГ зросла з 6 до 24, тобто в три рази в порівнянні з 2015 роком. У чому криється успіх? В першу чергу, на мою думку, в тому, що показовими були досягнення громад, що об'єдналися в 2015 році. Доходи їх бюджетів збільшилися в середньому в 4 рази. Всі вони отримали субвенцію на розвиток інфраструктури», - розповіла М.Трипольська.

Між громадами було розподілено 43 млн. 533 тис. грн. І незважаючи на те, що постанова КМУ, яка регламентувала розподіл і умови отримання субвенцій, була прийнята тільки в березні 2016 року року, ОТГ Запорізької області встигли освоїти до кінця року 97% цих коштів. У тому числі громадами реалізовувалися і проекти міжнародної технічної допомоги.

Детальніше

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)