10 / Грудень, 2020
11 грудня 2020 року об 11.00 відбудеться засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, на якому буде обговорюватися необхідність відновлення дії постанови Уряду «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» №553 від 23 травня 2011 р.
У заході візьмуть участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та керівники органів місцевого самоврядування.
Захід проходитиме у режимі відеоконференції з трансляцією на Фейсбук-сторінці ТСК та на сайті АМУ.
Слід зазначити, що Асоціація міст України послідовно та категорично виступає за невідкладне відновлення дії Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю (постанова Уряду №553 від 23.05.2011р.) та видачі ключів доступу для роботи з Єдиним реєстром дозвільних документів на будівництво місцевим органам ДАБК. 

Нагадаємо, 12 листопада відбулася робоча зустріч щодо реформування сфери ДАБК, організована Мінрегіоном. За результатами зустрічі АМУ висловила готовність долучитися до новоутвореної робочої групи, яка розпочне розробку нового законопроєкту щодо реформування державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Крім того, у жовтні Асоціація направила лист до Президента з метою привернути увагу гаранта Конституції України до ситуації, яка склалася у сфері державного архітектурно-будівельного контролю.
20 травня 2020 року Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у нараді з питань реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції, що проходила під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. А в квітні АМУ зверталася до Міністра розвитку громад та територій України щодо необхідності оперативного вирішення проблемних питань, які склалися на місцевому рівні у сфері містобудування у зв‘язку із проведенням реорганізації ДАБІ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)