20 / Лютий, 2024

Асоціація міст України у співпраці з Міжнародним Республіканським Інститутом, за фінансової підтримки USAID, видали «Збірник кращих практик громад у військовий час».

Виданий Збірник містить 54 кращі практики від громад з усіх куточків України про допомогу Об’єднаним силам Збройних сил України, підтримку і забезпечення внутрішньо переміщених осіб, про підтримку родин Героїв, успішне міжнародне співробітництво.
Кожна практика – це маленька історія про незламних українців, які всьому світові демонструють свою міць та непохитність, завзятість та жагу до перемоги над окупантом, прагнення України стати повноправним членом Європейського Союзу.
Досвід кращих практик, викладених у Збірнику за загальною редакцією Виконавчого директора Асоціації міст України, кандидата наук з державного управління Олександра Слобожана, буде корисним для реалізації іншими громадами, для обміну досвідом з міжнародними партнерами.
 
«Збірник кращих практик громад у військовий час», який було презентовано під час XVII Українського муніципального форуму, можна використовувати в електронному вигляді.

Зі статтею можна ознайомитись англійською мовою.

 

 

 
.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)