07 / Травень, 2020
Асоціація міст України повторно надіслала до Мінрегіону висновок на проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій уповноважених органів містобудування та архітектури».
Мета прийняття законопроєкту - розмежування функцій уповноважених органів містобудування та архітектури і створення підґрунтя для ліквідації структурних підрозділів районних державних адміністрації після утворення уповноважених органів містобудування та архітектури у всіх сільських селищних, міських радах, розташованих на території району.
Пропозиції та зауваження АМУ стосуються:
  • необхідності більш чіткого розмежування у законопроєкті функцій уповноважених органів містобудування та архітектури;
  • діяльності архітектурно-містобудівних рад;
  • питання погодження головним архітектором містобудівного та архітектурного проєктного рішення об‘єктів, розташованих в історичній частині міста, історичних ареалах.
Пропозиція Асоціації щодо необхідності виключення із тексту законопроєкту норму, якою передбачається, що виконавчі органи сільських, селищних, міських рад з питань архітектури є правонаступниками прав та обов’язків структурних підрозділів районної державної адміністрації з питань архітектури, була врахована.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)