05 / Травень, 2017
30 квітня відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 47 ОТГ 19 областей України.
Асоціація міст України щиро вітає новообраних депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів!
Проведення виборів в об'єднаних територіальних громадах – це важливий досвід для України, яка реалізує децентралізаційну реформу. Представляти інтереси громад – це висока честь та велика відповідальність.
Перед головами новостворених територіальних громад та депутатським корпусом стоїть низка важливих завдань – від визначення стратегії розвитку території до забезпечення надання послуг нової якості та зростання добробуту кожного жителя.
АМУ бажає успіхів у цій благородній справі, розуміння і підтримки з боку жителів, невичерпної енергії і творчої наснаги. Переконані: успішні результати розвитку ОТГ мотивуватимуть інші громади до об’єднання, що дозволить реалізувати децентралізаційну реформу на всій території нашої Держави і впровадити європейські принципи місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)